Svatební focení

Svatební den se plánuje několik měsíců dopředu, ale uteče opravdu velmi rychle. Proto je důležité zachytit tyto jedinečné momenty plné lásky, štěstí a opravdových emocí v podobě neopakovatelných fotografií, které vás přenesou zpět do vašeho vysněného dne D. Nafotím den, jak plynul, aniž byste o mně v podstatě věděli, ale také dokážu organizovat lidi na skupinové focení, popohnat je kam je třeba, poradit nebo uklidnit. To vše pro vás zaznamenám s láskou a respektem k vám, s úsměvem a dobrou náladou za každého počasí…
Budu se vám také snažit vyjít ve všem vstříc a určitě se na mne můžete spolehnout. Co domluvíme, je pro mne závazné!
Fotím převážně v jižních Čechách, ale váš svatební den přijedu nafotit klidně i mnohem dál, protože moc ráda poznávám a objevuji nová místa…

Ceník nalezneš níže.

Svatební příběhy

Ceník

A – POUZE OBŘAD = 3 000 kč – 4 000 kč

Lze objednat pouze mimo hlavní svatební sezónu ( tedy mimo červen, červenec, srpen ). Fotí se krátce před obřadem, obřad, skupinky a novomanželé individuálně. Počet upravených fotek je cca 70-100 ks, zasílaných ve velkém rozlišení na email. Doba focení cca 1-2 hodiny. Doprava v okolí  Písek/Strakonice zdarma, zbytek na domluvě.
 
B – PŮL DEN = 9 000 -12 000 Kč
 
Focení začíná buď přípravami nebo až obřadem a fotí se vše co se děje až do hostiny nebo odpolední zábavy (ukončení je na domluvě, klidně až přímo ve svatební den). Počet upravených fotek (zaslaných nebo předaných na USB) je cca 250 – 350 ks. Doba focení zhruba 6 hodin, doprava do 100 km zdarma.
Sleva 2000 Kč mimo hlavní svatební sezónu (tedy mimo červen, červenec, srpen a září)
 
– CELÝ DEN = 13 000 – 16 000 Kč
 
Fotí se vše od příprav až po večerní zábavu. Počet upravených fotek je 350 – 500 ks. Doba focení cca 8-10 hodin, pokud je to déle, pak 1000 Kč další hodina.
Doprava do 100 km zdarma, jinak na domluvě.
Sleva 2000 Kč mimo hlavní svatební sezónu ( tedy mimo červen, červenec, srpen a září )
 
Zhotovení tištěných fotografií, velkých tisků nebo fotoobrazů lze domluvit individuálně.