Svatební focení

Svatební den se plánuje několik měsíců dopředu, ale uteče opravdu velmi rychle. Proto je důležité zachytit tyto jedinečné momenty plné lásky, štěstí a opravdových emocí v podobě neopakovatelných fotografií, které vás přenesou zpět do vašeho vysněného dne D. Nafotím den, jak plynul, aniž byste o mně v podstatě věděli, ale také dokážu organizovat lidi na skupinové focení, popohnat je kam je třeba, poradit nebo uklidnit. To vše pro vás zaznamenám s láskou a respektem k vám, s úsměvem a dobrou náladou za každého počasí

Ceník nalezneš níže.

Svatební příběhy

Ceník

Balíček A: POUZE OBŘAD = 3 000 Kč – 4 000 Kč

Lze objednat pouze mimo hlavní svatební sezónu ( tedy mimo 6.,7.,8. měsíc ). Fotí se krátce před obřadem, obřad, skupinky a novomanželé individuálně. Počet upravených fotek je cca 70-100 ks, zasílaných ve velkém rozlišení na email. Doba focení cca 1-2 hodiny. Doprava v okolí  Písek/Strakonice zdarma, zbytek na domluvě.

Balíček B: POLOVINA DNE = 9 000 Kč – 12 000 Kč

Focení začíná bud přípravami nebo až obřadem a fotí se vše co se děje až do hostiny nebo odpolední zábavy ( ukončení je na domluvě, klidně až přímo ve svatební den ). Počet upravených fotek ( zaslaných nebo předaných na usb ) je cca 250 – 350 ks. Doba focení zhruba 6 hodin, doprava do 100 km zdarma.

Balíček C: CELÝ DEN = 13 000 Kč – 16 000 Kč

Fotí se vše od příprav až po večerní zábavu. Počet upravených fotek je 350 – 500 ks. Doba focení cca 8-10 hodin, pokud je to déle, pak 1000 Kč další hodina. Doprava zdarma.

Zhotovení tištěných fotografií, velkých tisků nebo fotoobrazů lze domluvit individuálně.